Jak wygląda  indywidualna, kobieca sesja zdjęciowa?

Jeśli tu trafiłaś, jesteś już prawie gotowa na kobiecą sesję zdjęciową.

Biorąc udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej, sprawisz sobie wspaniały, niecodzienny prezent, który podniesie twoją pewność siebie i umocni twą kobiecość. Takie doświadczenie to idealna forma autoterapii dla każdej kobiety. Oprócz tego otrzymasz absolutnie piękne zdjęcia twojej osoby, które będą wyśmienitą pamiątką dla Ciebie i Twoich bliskich. 

Co i jak?

Przebieg sesji zdjęciowej zazwyczaj przebiega wg wcześniej ustalonego scenariusza. Na wstępie prosimy Cię o przesłanie kilku zdjęć i wymiarów wraz z krótkim opisem Twoich oczekiwań względem wybranej sesji zdjęciowej. Po wymianie spostrzeżeń i pomysłów, tworzymy wstępny scenariusz sesji, indywidualnie dobrany do Ciebie. Następnie umawiamy się na konkretny termin sesji.

Zdjęcia odbywają się w studio tradycyjnym, aranżacyjnym lub w innym miejscu, które odpowiednio pasuje do tematyki zdjęć ( np. kawiarnia, apartament, twoje mieszkanie). Latem może to być także dowolny plener.

Jak się do tego przygotować?

Dobry humor to podstawa. Warto wyspać się dzień wcześniej i wstać z dobrym nastawieniem oraz w miarę możliwości wziąć w tym dniu urlop. To niecodzienne przeżycie, które nie zdarza się co dzień i należy się do tego odpowiednio przygotować. Przed sesją postaraj się zrelaksować, zrób sobie manicure. Dobrze jest przyjść na sesję z delikatnym makijażem, względnie bez, aby ułatwić zadanie pani wizażystce.

Kilka dni wcześniej zrób przegląd szafy. Wybierz swoje najciekawsze stroje, buty i dodatki w których czujesz się pięknie i wyjątkowo. Im więcej tym lepiej. Postaraj się stworzyć kilka ciekawych zestawów. Nie przejmuj się, na miejscu zweryfikujemy to i pomożemy w ostatecznym wyborze.

Jeżeli cierpisz na brak inspiracji i zupełnie nie masz co na siebie włożyć, możesz zamówić u nas stylistkę, która się wszystkim zajmie.

No to zaczynamy!

Sesję zaczynamy od przygotowań czyli wykonania profesjonalnego wizażu i fryzury oraz wybrania najlepszych strojów do zdjęć. Tutaj wkracza nasz człowiek od wizerunku – zaprzyjaźniona wizażystka, która zadba o wszystko. Uzbrój się w cierpliwość. Przygotowania mogą potrwać nawet do dwóch godzin. Gdy już będziesz gotowa zapraszamy przed nasz obiektyw i zaczynamy przygodę z pozowaniem. Nie bój się, otrzymasz od nas wskazówki co robić oraz jak najkorzystniej ustawić się do obiektywu. Podczas sesji możesz kilka razy zmienić stylizację, którą standardowo przynosisz ze sobą. Na życzenie możemy także przygotować pełną lub częściową stylizację ubioru. Całość trwa od 2,5 do 4 godzin, w zależności od typu zlecenia. 

Efekty

Wynikiem sesji są najlepsze ujęcia, które możesz sama wybrać spośród wszystkich powstałych zdjęć. Otrzymasz od nas linka do galerii. Finalnie gotowe zdjęcia przekazujemy po starannej obróbce i retuszu w wersji cyfrowej, na życzenie na płycie oraz w formie odbitek. Standardowo jest to format 15x23cm. Możemy także zrobić wydruki w innym dowolnym formacie, zaprojektować i wydrukować fotoksiążkę oraz dowolne wielkości i wersje fotoobrazów.

A może jesteś tu, aby zakupić sesję dla kogoś bliskiego?

W takim razie skontaktuj się z nami i zamów personalizowany voucher na kobiecą sesję zdjęciową lub inną. Wykonujemy także indywidualne sesje zdjęciowe takie jak: typowy portret, sesja beauty, sesja buduarowa lub zdjęcia ciążowe