STUDIO MIGAFKA 

Pracownia Fotografii Kreacyjnej

Fotografia to dla nas nie tylko praca, lecz również miejsce w życiu. To pasja i niekończące się wyzwanie, a zarazem język wypowiedzi, środek wyrazu, jak i forma dialogu. Oprócz techniki i odpowiedniego fachu w rękach, potrzebna jest zdolność obserwacji i umiejętność nawiązania kontaktu z drugim człowiekiem. Zawsze staramy się połączyć te wszystkie składowe, aby utrzymywać jak najwyższy poziom naszych usług.

To nasze miejsce – Studio Migafka.

Doświadczenie

Współpracowaliśmy przy wielu różnorodnych projektach fotograficznych, które dostarczyły nam sporo wyzwań, a zebrane doświadczenie jest dla nas bezcenne. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych sesji zdjęciowych oraz – co najważniejsze – setki zadowolonych klientów. 

Nasz zespół realizuje różnorodne projekty zarówno z zakresu fotografii reklamowej i modowejwizerunkowej, fotografii portretowej, fotografii biznesowej i korporacyjnej, jak i fotografii wnętrz oraz fotografii architektury. Naszą specjalnością stało się fotografowanie ludzi i obrazowanie natury każdego z nas. Tworzymy zdjęcia do materiałów reklamowych, plakatów, katalogów, billboardów.

Zakres działania

Organizujemy i kompleksowo realizujemy różnorakie sesje fotograficzne „od koncepcji do druku” ( całościowa organizacja planu zdjęciowego, w tym przygotowanie scenariusza sesji, wyszukiwanie i wynajem przestrzeni pod realizację zdjęć, możliwość zapewnienia odpowiedniej scenografii i rekwizytów, przeprowadzenie castingu na modeli, wyszukiwanie osób poprzez agencje modelek i modeli, przygotowanie modeli do zdjęć (wizaż i stylizacja), postprodukcja (obróbka w programie graficznym), wydruki oraz systemy prezentacji fotografii we wnętrzach.

Współpraca

Ściśle współpracujemy z najwyższej klasy wizażystami, stylistami i fryzjerami, oraz z drukarniami, którzy współtworzą efekty naszych produkcji. Działamy w wielu przestrzeniach fotograficznych o różnorakich gabarytach i różnym przeznaczeniu. Dysponujemy przenośnym studiem, które możemy zaaranżować w dowolnej lokalizacji oraz rozbudowanym zapleczem sprzętowym, co gwarantuje wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi każdego zlecenia. Pracujemy na profesjonalnych kamerach cyfrowych i analogowych w studio, w plenerze oraz w każdej innej lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu!