Fotografia portretowa

Najtrudniejszą rzeczą w fotografii jest portret. Musisz wejść z aparatem między skórę a koszulę fotografowanej osoby – Henri Cartier-Bresson

Oddaj się w nasze ręce

Klasyczna fotografia portretowa to nic innego jak zajrzenie wewnątrz fotografowanej osoby i próba ukazania jej duszy. To okazja do poznania wielu ludzi, bo bez nawiązania relacji ciężko jest osiągnąć zamierzony cel. Portret to swoista wizytówka w formie fotografii. Jedna z wielu twarzy, ale zawsze powinna być ciekawa w odbiorze i prawdziwa. Każdy z nas jest wyjątkowy i dobry fotograf powinien umieć ująć to na zdjęciu.

Pomożemy ci twoje oswoić Twoje lęki

Sesja zdjęciowa to zazwyczaj duże przeżycie dla osoby fotografowanej, zwłaszcza, że większość z nas nie ma doświadczenia w pozowaniu. Nie jest łatwo otworzyć się przed nieznaną osobą, dobrze zaprezentować się przed obiektywem i mieć świadomość bycia w centrum uwagi. Doświadczony fotograf musi indywidualnie podejść do każdej osoby, nawiązać kontakt, ośmielić ją i sprawić, aby się przed nim otworzyła.

Pokażemy Twoje piękno

Fotografia beauty, jak sama nazwa wskazuje skupia się na pokazaniu piękna danej osoby. Sztab ludzi pracuje nad wizerunkiem fotografowanej, aby wszystko było idealnie. Tutaj makijaż musi współgrać z fryzurą i ubiorem. Doskonałe światło, odpowiedni kąt, odpowiedni profil.. Wiele jest „w rękach” modelki, która musi umiejętnie zapozować. To już mocno stylizowana fotografia portretowa. 

Z nami osiągniesz swój cel

Portret biznesowy rządzi się swoimi prawami. Zasady są tu ściśle określone. Dress code, odpowiednia mimika, poza, tło = dobry odbiór zdjęcia. Fotografia portretowa skupiająca się na wizerunku, jako wartość dodaną ma w domyśle funkcję sprzedażową.

Zapraszamy na kreacyjny portret artystyczny, portret beauty, portret wizerunkowy a  także portret biznesowy.