Fotografia mody

Zdjęcia typu „fashion” to gigantyczna i stale rozwijająca się gałąź fotografii.  Fotografia mody od zawsze była wyzwaniem dla każdego fotografa modowego, ponieważ konieczne jest tu stałe podążanie za trendami. Liczy się także świeże spojrzenie oraz dostosowanie swojego stylu pracy do konkretnego zlecenia. Kluczową kwestią jest dobre porozumienie na linii projektant – stylista oraz właściwe zinterpretowanie przesłania kryjącego się pod daną kolekcją. 

Dla kogo?

Sesje modowe zazwyczaj realizujemy dla lokalnych marek odzieżowych, magazynów, projektantów i stylistów. Stale współpracujemy z najwyższej klasy wizażystami, fryzjerami i stylistami. 

Co i jak?

Zajmujemy się kompleksową organizacją każdej sesji zdjęciowej. Od przeprowadzenia castingu na modeli, wyszukania odpowiedniego miejsca na sesję, zorganizowania scenografii i stylizacji, po przygotowanie modeli do zdjęć. Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia. Analizując potrzeby i możliwości klienta, dostosowujemy się do aktualnie obowiązujących trendów i wytycznych. Przedstawiamy nasze pomysły w oparciu o główne założenia kampanii reklamowej. Zazwyczaj proponujemy różne warianty i rozwiązania. Finalnie zdjęcia są przez nas obrabiane w programie graficznym, wg. wspólnie ustalonego klucza. Wycena zależy od wielu czynników i składowych.