Fotografia reklamowa

Przekaz wizualny

Jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do klienta jest ciekawy, przyciągający uwagę przekaz wizualny. Tak! Fotografia reklamowa jest bardzo ważna w naszych czasach. Pomyślcie, że żyjąc w erze internetu, wszystko przyswajamy poprzez obraz. Dobra fotografia jest niezbędna, by zatrzymać potencjalnego klienta… Tak! Interesujące zdjęcie potrafi obronić każdy produkt, przekłada się na realne zyski, gwarantuje sukces i popularność wśród klientów. To też prawda! Dziś chyba nie trzeba nikogo przekonywać, że warto zainwestować w profesjonalne fotografie.

Jak pracujemy

Jako doświadczeni fachowcy, realizujemy koncepcyjne kampanie reklamowe dowolnego produktu, oparte na ustalonym temacie wiodącym oraz wcześniej przygotowanym scenariuszu. Zawsze staramy się w 100% odzwierciedlać Państwa wizje i doprawiać je naszą wiedzą i doświadczeniem. Dlatego każde zlecenie jest traktowane indywidualnie z należnym mu poświęceniem i starannością. Realizujemy kompleksowo produkcje fotograficzne i pomagamy w dopięciu wszystkiego na ostatni guzik. Doradzamy w temacie wyłonienia odpowiednich osób potrzebnych do zdjęć min. przeprowadzamy castingi na modeli. W razie potrzeby jesteśmy w stanie zbudować też odpowiednią scenografię, która nada tła i klimatu naszym zdjęciom. Co więcej, możemy także przeprowadzić research lokacji, mający na celu dobór jak najlepszego miejsca pod zdjęcia itp.

Kooperacja

Nasi ludzie kompleksowo przygotowują modela do zdjęć, dbając o jego wygląd, stylizację i atrybuty. Stale współpracujemy z wizażystami, fryzjerami i stylistami ubioru. Mamy do dyspozycji studia fotograficzne o rozmaitych gabarytach i dostosowujemy je odpowiednio do potrzeb każdego zamówienia.

Rozpiętość naszych działań

Oprócz zaawansowanych realizacji, mających za zadanie w bardziej lub mniej zawoalowany sposób zareklamować produkt / markę / usługę / kolekcję, i w których lubujemy się najbardziej, realizujemy też typowe zdjęcia produktowe. Takie zdjęcia pokazują towar „czarno na białym” wraz z jego szczegółami i detalami. Począwszy od prostych fotografii na jednolitym tle (tzw. pack-shot, zdjęcia typu „duch”) po bardziej złożone aranżacje i stylizacje produktu np. w dedykowanym otoczeniu lub z udziałem modela.  

Podsumowanie

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z pasją i zaangażowaniem sprostamy Waszym oczekiwaniom i nietypowym pomysłom. Naszą misją jest przekonać Was do tego, co robimy oraz zachęcić do podjęcia współpracy :).

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny Waszego zlecenia.