Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa to ważne narzędzie promocji każdego biznesu. 

Oto co możemy dla Was zrobić:

Zdjęcia korporacyjne

Zdjęcia korporacyjne to „wizytówka” firmy, która ma wydobyć cechy spójne z polityką i wizerunkiem danej korporacji. Poprzez zastosowanie jednolitej stylistyki portrety biznesowe pracowników mają za zadanie pokazać indywidualny charakter danej firmy. Dobra korporacyjna fotografia biznesowa cechuje się podobnym oświetleniem, tłem i ustawieniem modeli. Dzięki temu zdjęcia umieszczone na stronie internetowej, czy też publikacji będą miały wspólny mianownik oraz finalnie będą się prezentowały dobrze i harmonijnie. 

Sesje wizerunkowe 

Sesje wizerunkowe to indywidualne, prestiżowe wizerunkowe sesje zdjęciowe przedsiębiorców, managerów, artystów, właścicieli firm, osób poszukujących pracy itp. Zdjęcia te mają za zadanie „sprzedać” wizerunek, t.zn. pokazać daną osobę w jak najlepszym „świetle”, wzbudzić zaufanie i pozytywne emocje. Wykonujemy je często w miejscu pracy lub w otoczeniu o charakterze biznesowym. Najczęściej fotografie te funkcjonują w internecie, w życiorysie / cv-ce. Także na portalach społecznościowych oraz tych związanych z aktywnym poszukiwaniem pracy. Te zdjęcia z reguły powinny nawiązywać charakterem do branży, w której mają zaistnieć. Dzieje się to poprzez odpowiednio dobraną stylizację i odpowiedni dobór otoczenia.

Zdjęcia „przy pracy”  

To dynamiczne fotografie pokazujące daną firmę „od kuchni”, a inaczej mówiąc przy pracy. W pewnym sensie jest to rodzaj reportażu inscenizowanego, który wykonujemy z wyselekcjonowanymi pracownikami danej firmy lub też z profesjonalnymi modelami wcielającymi się w ich rolę. Poszczególne ujęcia przedstawiające zwyczajnego pracownika i jego historię, odkrywają mechanizm działania danego przedsiębiorstwa i pokazują go od kulis. Poprzez to zaproszenie zachęcają klienta do lepszego poznania danej firmy i zbudowania platformy zaufania. Najczęściej poruszamy się w tematach t.j. poszczególne fazy produkcji, obsługa klienta czy też relacje między pracownikami. 

Oferta – fotografia biznesowa  

W zależności od potrzeb zdjęcia biznesowe wykonujemy w studio, w otoczeniu biznesowym, w siedzibie naszych klientów lub w innych miejscach dedykowanych do tego typu sesji zdjęciowych. Podczas sesji pomagamy osobie fotografowanej w doborze elementów garderoby i dodatków, a także w trakcie pozowania poprzez sugerowanie odpowiednich póz. Dodatkowo oferujemy też pomoc makijażysty i stylisty. Oni to profesjonalnie zadbają o wizerunek fotografowanych osób – od przygotowania profesjonalnego makijażu, ułożenia fryzury, aż po dobranie i odpowiednie zestawienie ubioru. 

Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminu sesji.