Fotografia biznesowa

Fotografia biznesowa to ważne narzędzie promocji każdego biznesu. 

Oto co możemy dla Was zrobić:

Zdjęcia korporacyjne

Zdjęcia korporacyjne to „wizytówka” firmy, która ma wydobyć cechy spójne z polityką i wizerunkiem danej korporacji. Poprzez zastosowanie jednolitej stylistyki portrety pracowników mają za zadanie pokazać indywidualny charakter danej firmy. Dobra korporacyjna fotografia biznesowa cechuje się podobnym oświetleniem, tłem i ustawieniem modeli. Dzięki temu zdjęcia umieszczone na stronie internetowej czy też publikacji będą miały wspólny mianownik. Finalnie będą się prezentowały dobrze i harmonijnie. 

Sesje wizerunkowe 

Sesje wizerunkowe to indywidualne, prestiżowe wizerunkowe sesje zdjęciowe przedsiębiorców, managerów, artystów, właścicieli firm, osób poszukujących pracy itp. Zdjęcia te mają za zadanie „sprzedać” wizerunek, t.zn. pokazać daną osobę w jak najlepszym „świetle”, wzbudzić zaufanie i pozytywne emocje. Wykonujemy je często w miejscu pracy lub w otoczeniu o charakterze biznesowym. Najczęściej fotografie te funkcjonują w internecie, w życiorysie / cv-ce. Także na portalach społecznościowych oraz tych związanych z aktywnym poszukiwaniem pracy. Te zdjęcia z reguły powinny nawiązywać charakterem do branży, w której mają zaistnieć. Dzieje się to poprzez odpowiednio dobraną stylizację i odpowiedni dobór otoczenia.

Zdjęcia „przy pracy”  

Zdjęcia „przy pracy” to dynamiczne fotografie pokazujące daną firmę „od kuchni”. To także rodzaj reportażu inscenizowanego, gdzie ujęcia odkrywają mechanizm działania danego przedsiębiorstwa od kulis. Mowa tu o tematach t.j. poszczególne fazy produkcji, obsługa klienta, relacje między pracownikami. W ten sposób dana firma zdobywa zaufanie u swoich przyszłych klientów.

Oferta – fotografia biznesowa  

W zależności od potrzeb zdjęcia biznesowe wykonujemy w studio, w otoczeniu biznesowym, w siedzibie naszych klientów lub w innych miejscach dedykowanych do tego typu sesji zdjęciowych. Dodatkowo oferujemy też pomoc makijażysty i stylisty. Oni to profesjonalnie zadbają o wizerunek fotografowanych osób – od przygotowania profesjonalnego makijażu, ułożenia fryzury, aż po dobranie i odpowiednie zestawienie ubioru. 

Zapraszamy do kontaktu w celu rezerwacji terminu sesji.