Jak wygląda indywidualna sesja zdjęciowa?

Wykonujemy sesje indywidualne takie jak: fotografia portretowafotografia modyfotografia wizerunkowa, lub fotografia ciążowa. Przebieg tych sesji zazwyczaj przebiega wg wcześniej ustalonego scenariusza. (chociaż oczywiście zdarzają się wyjątki i nieprzewidziane zwroty akcji.. 🙂

Na wstępie prosimy o przesłanie kilku zdjęć i wymiarów modelki/modela wraz z krótkim opisem oczekiwań względem wybranej sesji zdjęciowej. Po wymianie spostrzeżeń i pomysłów, tworzymy wstępny scenariusz sesji, indywidualnie dobrany do każdego z Was. Następnie umawiamy się na konkretny termin sesji. Zdjęcia odbywają się w studio lub w innym miejscu, który odpowiednio pasuje do tematyki zdjęć.

Sesję zaczynamy od przygotowań czyli wykonania profesjonalnego wizażu i fryzury oraz wybrania najlepszych strojów do zdjęć. Sesja z przygotowaniami trwa od 2 do 5 godzin, w zależności od typu zlecenia. W ciągu trwania sesji możemy kilka razy zmienić stylizację, którą standardowo przynosi modelka. Na życzenie możemy także przygotować pełną lub częściową stylizację ubioru. Wynikiem sesji jest zazwyczaj kilkanaście najlepszych ujęć, które przekazujemy po starannej obróbce i retuszu na płycie oraz w formie odbitek. Standardowo jest to format 15x23cm. Możemy także zrobić wydruki w innym dowolnym formacie.