Fotografia reklamowa

S c r o l l D o w n

Fotografia reklamowa

Fotografia jako przekaz wizualny naszych czasów

Jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do klienta jest ciekawy, przyciągający uwagę przekaz wizualny. Żyjemy w erze internetu, gdzie wszystko przyswajamy poprzez obraz, tak więc dobra fotografia jest niezbędna, by zatrzymać potencjalnego klienta. Interesujący obraz potrafi obronić każdy produkt, a w rękach sprawnego sprzedawcy gwarantuje pełen sukces. Dziś nie trzeba nikogo przekonywać, że  warto zainwestować w dobre zdjęcie. Naszą misją jest przekonać was do tego co my robimy.

 

Jak pracujemy

Jako doświadczeni fachowcy, realizujemy koncepcyjne kampanie reklamowe dowolnego produktu, oparte na ustalonym wiodącym temacie, w oparciu o wcześniej przygotowany scenariusz. Wynika on z Państwa wizji lub jest specjalnie tworzony na zamówienie. Realizując kompleksową usługę osobiście zajmujemy się wyłonieniem odpowiednich osób do zdjęć (przeprowadzenie castingu na modeli). Przeprowadzamy research lokacji mający na celu dobór jak najlepszego miejsca pod zdjęcia. Nasi ludzie kompleksowo przygotują modela do zdjęć, dbając o jego wygląd, stylizację i atrybuty ( stała współpraca z wizażystami, fryzjerami i stylistami ubioru). W razie potrzeby zbudujemy też odpowiednią scenografię, która nada tła i klimatu zdjęciom.

Oprócz bardziej zaawansowanych realizacji z t.zw. pomysłem, mających za zadanie w zawoalowany sposób zareklamować produkt / markę / kolekcję, realizujemy też typowe zdjęcia produktowe pokazujące produkt „czarno na białym” wraz z jego szczegółami i detalami. Począwszy od prostych fotografii na jednolitym tle (tzw. pack-shot, zdjęcia typu „duch”) po bardziej zaawansowane aranżacje i stylizacje Państwa produktu np. w dedykowanym otoczeniu lub z udziałem modela.  

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z pasją i zaangażowaniem sprostamy Waszym oczekiwaniom i nietypowym pomysłom.

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny państwa zlecenia.

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest