Fotografia reklamowa

S c r o l l D o w n

Fotografia reklamowa

Fotografia jako przekaz wizualny naszych czasów

Jedną z najskuteczniejszych form dotarcia do klienta jest ciekawy, przyciągający uwagę przekaz wizualny. Żyjemy w erze internetu, gdzie wszystko przyswajamy poprzez obraz, tak więc dobra fotografia jest niezbędna, by zatrzymać potencjalnego klienta. Interesujący obraz potrafi obronić każdy produkt, a w rękach sprawnego sprzedawcy gwarantuje pełen sukces. Dziś nie trzeba nikogo przekonywać, że  warto zainwestować w dobre zdjęcie. Naszą misją jest przekonać was do tego co my robimy.

 

Jak pracujemy

Jako doświadczeni fachowcy, realizujemy koncepcyjne kampanie reklamowe dowolnego produktu, w oparciu o wcześniej przygotowany scenariusz z ustalonym tematem wiodącym. Najczęściej jest on połączeniem Państwa wizji oraz naszego doświadczenia i będąc wynikiem długotrwałych rozmów zawsze jest specjalnie tworzony na zamówienie. Realizując kompleksową usługę osobiście zajmujemy się wyłonieniem odpowiednich osób do zdjęć ( zorganizowanie castingu na modeli ). Przeprowadzamy research lokacji mający na celu dobór jak najlepszego miejsca pod zdjęcia. Stale współpracujemy z wizażystami, fryzjerami i stylistami ubioru, którzy są niezbędni w tym procesie i kompleksowo przygotują modela do zdjęć dbając o jego wygląd, stylizację i atrybuty. W razie potrzeby zbudujemy też odpowiednią scenografię, która stworzy spersonalizowane tło i uwiarygodni daną sytuację.

Oprócz bardziej zaawansowanych realizacji z t.zw. pomysłem, mających za zadanie w zawoalowany sposób zareklamować produkt / markę / kolekcję, realizujemy też typowe zdjęcia produktowe pokazujące produkt czarno na białym wraz z jego szczegółami i detalami. Począwszy od prostych fotografii na jednolitym tle ( tzw. pack-shot, zdjęcia typu „duch” ) po bardziej zaawansowane aranżacje i stylizacje Państwa produktu np. w dedykowanym otoczeniu lub z udziałem modela.  

Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych. Z pasją i zaangażowaniem sprostamy Waszym oczekiwaniom i nietypowym pomysłom.

Zapraszamy do kontaktu w celu indywidualnej wyceny państwa zlecenia.

 

 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest