Fotografia biznesowa

S c r o l l D o w n

Fotografia biznesowa

Zdjęcia korporacyjne

To „wizytówka” firmy, która ma wydobyć cechy spójne z polityką i wizerunkiem korporacji. Portrety pracowników poprzez jednolitą stylistykę mają za zadanie pokazać indywidualny charakter danej firmy. Cechują się podobnym oświetleniem, tłem i ustawieniem modeli.

Sesje wizerunkowe 

Indywidualne wizerunkowe sesje zdjęciowe przedsiębiorców, managerów, artystów, właścicieli firm, osób poszukujących pracy itp. Zdjęcia mają za zadanie „sprzedać” wizerunek, t.zn. pokazać daną osobę w jak „najlepszym świetle”, wzbudzić zaufanie i pozytywne emocje. Najczęściej zdjęcia te funkcjonują w internecie, w życiorysie / cv-ce, na portalach społecznościowych oraz tych związanych z aktywnym poszukiwaniem pracy. Te zdjęcia z reguły powinny nawiązywać charakterem do branży, w której mają zaistnieć.

Zdjęcia „przy pracy”  

Dynamiczne fotografie pokazujące daną firmę „od kuchni”. To rodzaj reportażu inscenizowanego, gdzie ujęcia pokazują mechanizm działania danego przedsiębiorstwo od kulis. Odkrywają poszczególne fazy produkcji, pokazują schemat działania sektora usługowego, relacje z klientem itp. 

Oferta na fotografię biznesową  

W zależności od potrzeb zdjęcia biznesowe wykonujemy w studiu, w otoczeniu biznesowym, w siedzibie naszych klientów lub w innych miejscach dedykowanych do tego typu sesji zdjęciowych. Dodatkowo oferujemy też pomoc makijażysty i stylisty, którzy zadbają o wizerunek fotografowanych osób – od przygotowania profesjonalnego makijażu, ułożenia fryzury aż po dobranie i odpowiednie zestawienie ubioru. 

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram