Fotografia biznesowa

S c r o l l D o w n

Fotografia biznesowa

ZDJĘCIA KORPORACYJNE – To wizytówka firmy. Zdjęcia mają wydobyć cechy spójne z polityką i wizerunkiem korporacji. Portrety pracowników, które poprzez jednolity charakter mają za zadanie pokazać indywidualny charakter danej firmy. Charakteryzują się podobnym oświetleniem, tłem i ustawieniem modeli.

SESJE WIZERUNKOWE – Indywidualne zdjęcia przedsiębiorców, managerów, właścicieli firm, osób poszukujących pracy itp. Zdjęcia mają za zadanie przybliżyć daną osobę światu, pokazać ją w jak „najlepszym świetle”, a przy okazji wzbudzić zaufanie i pozytywne emocje. Te zdjęcia powinny nawiązywać charakterem do branży, w której mają zaistnieć.

–  ZDJĘCIA „PRZY PRACY”  –  Dynamiczne fotografie pokazujące biznes „od kuchni”. To rodzaj reportażu inscenizowanego, gdzie ujęcia pokazują mechanizm działania danej firmy od kulis. Odkrywają poszczególne fazy produkcji, pokazują schemat działania sektora usługowego, relacje z klientem itp. 

Zdjęcia biznesowe wykonujemy w zależności od potrzeb w studiu, w otoczeniu biznesowym, w siedzibie naszych klientów lub w innych miejscach dedykowanych do tego typu sesji zdjęciowych. Standardowo oferujemy też pomoc makijażysty i stylisty, którzy zadbają o wizerunek fotografowanych osób – od przygotowania profesjonalnego makijażu, ułożenia fryzury po dobranie i odpowiednie ułożenie ubrania. 

 

Visit Us On FacebookVisit Us On Google PlusVisit Us On LinkedinVisit Us On Pinterest