O NAS

S c r o l l D o w n

O NAS

STUDIO MIGAFKA 

Pracownia Fotografii Kreacyjnej

Fotografowanie to dla nas nie tylko praca, lecz również miejsce w życiu. To pasja i niekończące się wyzwanie. To dla nas zarazem język wypowiedzi, środek wyrazu jak i forma dialogu. Bo dobre zdjęcie, oprócz techniki i odpowiedniego fachu w rękach, to zdolność obserwacji i umiejętność nawiązania kontaktu z drugim człowiekiem. Zawsze staramy się połączyć te wszystkie składowe, aby utrzymywać jak najwyższy poziom naszych usług. To nasze miejsce – Studio Migafka.

Doświadczenie

Współpracowaliśmy przy wielu różnorodnych projektach fotograficznych, które dostarczyły nam sporo wyzwań, a zebrane doświadczenie jest dla nas bezcenne. Mamy na swoim koncie setki zrealizowanych sesji zdjęciowych oraz co najważniejsze setki zadowolonych klientów. 

Nasz zespół realizuje różnorodne projekty zarówno z zakresu fotografii reklamowej i modowej, wizerunkowej, fotografii portretowej, fotografii biznesowej i korporacyjnej, jak i fotografii wnętrz oraz fotografii architektury. Naszą specjalnością stało się fotografowanie ludzi i obrazowanie natury każdego z nas. Tworzymy zdjęcia do materiałów reklamowych, plakatów, katalogów, billboardów.

Zakres działania

Organizujemy i kompleksowo realizujemy różnorakie sesje fotograficzne „od koncepcji do druku” ( całościowa organizacja planu zdjęciowego, w tym przygotowanie scenariusza sesji, research i wynajem przestrzeni pod realizację zdjęć, możliwość zapewnienia odpowiedniej scenografii i rekwizytów, przeprowadzenie castingu na modeli, wyszukiwanie osób poprzez agencje modelek i modeli, przygotowanie modeli do zdjęć (wizaż i stylizacja), postprodukcja (obróbka w programie graficznym), wydruki oraz systemy prezentacji fotografii we wnętrzach.

Współpraca

Ściśle współpracujemy z najwyższej klasy wizażystami, stylistami i fryzjerami, oraz z drukarniami, którzy współtworzą efekty naszych produkcji. Współpracujemy z wieloma studiami fotograficznymi o różnorakich gabarytach i różnym przeznaczeniu. Dysponujemy przenośnym studiem, które możemy zaaranżować w dowolnej lokalizacji oraz rozbudowanym zapleczem sprzętowym, co gwarantuje wysokiej jakości usługi w zakresie kompleksowej obsługi każdego zlecenia. Pracujemy na profesjonalnych kamerach cyfrowych i analogowych w studio, w plenerze oraz w każdej innej lokalizacji.

Zapraszamy do kontaktu! 

Visit Us On FacebookVisit Us On LinkedinVisit Us On Instagram